خانه / دسته‌بندی نشده / شرکت ایران آبکاری

شرکت ایران آبکاری

شرکت ایران ابکاری با بیش از پنج سال سابقه فعالیت که خدمات می دهد اما از سال ۹۴ بصورت حرفه ای اقدام به فروش محصولات به ایران و صادرات به کشور های خارجی نموده است.

ما در زمینه های آبکاری پاششی نیکل و مس و قلع و الومینیوم و…. در خاور میانه و حتی بعضی از محصولات در اروپا با بهترین کیفیت و فرمولاسیون فوق العاده مواد صادرات انجام میدهیم،مخصوصا تکنولوژی سیلورکروم تک جزئی ما که یک محصول منحصر به فرد و متعلق به شرکت ایران آبکاری میباشد.

ایران ابکاری در زمینه اشتقال زایی در سال ۹۶ رتبه کارافرین نمونه سال استان را دریافت کرده که این امر در کل کشور در ضمینه آبکاری بی سابقه و برای اولین بار است.هدف ما ازتکنولوژی برتر این است که دیگر به هیچ کشوری وابستگی نداشته باشیم و هزینه های تمام شده برای کارگاهای آبکاری را پایین اورده و با کمترین هزینه ممکن ابجاد کار افرینی کرده تا کمکی شود به اقتصاد کشور و هموطنان عزیزمون و تمام کسایی که پا ب این عرصه پر کاربرد میزارن.

شرکت ایران آبکاری برای تعالی این صنعت تمام کارشناسان فنی و ازمایشگاهی خود را شبانه روز برای تولید مواد اولیه خاص که به انجام کار با کیفیت منتهی شود به کار گرفته است تا در دنیا حرفایی واسه گفتن ایران عزیرمون داشته باشه.

شرکت ایران آبکاری با اشتغال زایی و تعالی اقتصادی مردم کشورش و کارآفرینی با این تفکر که بتواند در سالهای اخیر موجب اشتغال و و از بین بردن بیکاری در حد توان و اندیشه شرکت باشد انجام وظیفه کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *