خانه / آبکاری کربوهیدرات / مزایا فانتاکروم،فانتاکروم تک جزئی،سیلور کروم،نیکل کروم

مزایا فانتاکروم،فانتاکروم تک جزئی،سیلور کروم،نیکل کروم

در مورد سیلور کروم تک جزئی چقدر می دانید؟

سیلور کروم روش آبکاری به صورت پاششی می باشد. این فناوری توسط ایران ابکاری برای اولین بار در دنیا عرضه شد.در حال حاضر میتوان گفت سیلورکروم از محبوب ترین روشهای آبکاری در دنیا محسوب شده. آبکاری سیلورکروم از سه مرحله اصلی تشکیل شده که به طور مختصر اشاره خواهیم کرد.
مزیت های آبکاری فانتا کروم :
۱- مهم ترین مزیت های این دستگاه میتوان به سهولت در انجام کار اشاره کرد به این صورت که شما با داشتن یک اپراتور و آموزش حتی چند ساعته ( البته آموزشی علمی،اصولی و تخصصی ) میتوانید عمل آبکاری را بر روی انواع سطوح انجام دهید .
۲- قابلیت انجام آبکاری بر روی تمام سطوح که یکی از ارزشمندترین ویژگی های فانتا کروم می باشد، از قبیل چوب،رزین،پلی استر،سرامیک،کاشی،موزائیک،کامپوزیت، آلومینیوم،پلاستیک،شیشه،فلسی و … می باشد.
۳- سرعت بالا در انجام آبکاری به این صورت که شما می توانید سطح وسیعی را در زمانی کمتر از چند دقیقه آبکاری نمایید.
۴- شما با دستگاه سیلور کروم قادر خواهید بود انواع قطعات ریز،کوچک و درشت را آبکاری نمایید.
۵- جاگیر نبودن و نیاز نداشتن به تهیه مقدمات وسیع که یکی از ویژگی های دارای اهمیت این دستگاه می باشد به این صورت که شما در یک محیط ۱۰ متری قادر به آبکاری تمام سطوح می باشید.
۶- و در نهایت هزینه های بسیار کم و قابل توجیه در انجام آبکاری .
۷- کلیه دستگاه و مواد آبکاری سیلورا کروم در کشور عزیزمون ایران تهیه می شود و دیگر نیازی نیست منتظر قیمت دلار یا تحریم و… باشیم .به این صورت که همیشه و هر لحظه در اختیار شماست.
مراحل انجام کار ( صرفا جهت آشنایی ) :
۱- مرحله اول شامل پرایمر می باشد و شما باید ابتدا سطح جنس مورد نظر را با پرایمر بپوشانید. لازم به ذکر است برای سطوح متفاوت نوع پرایمر شما متفاوت است. پرایمر را شما با استفاده از مشاوره و راهنمایی ما می توانید خودتان تهیه کنید.
۲- در این مرحله مواد سیلور کروم به صورت یون های مثبت و منفی به حالت کاتد و آند بر روی سطح مورد نظر پاشیده شده و همدیگر را جذب کرده و پس از چند ثانیه به شما سطح کروم را تحویل می دهند (در فانتا کروم هر سه مرحله اصلی و تکمیل کننده همدیگر می باشند اما این مرحله از اهمیت و ویژگی خاصی برخوردار است) .
۳- در مرحله آخر شما با استفاده از پوشش و جوهرهای مخصوص سیلور کروم سطح مورد نظر را به رنگ دلخواه خود آبکاری می نمایید. *چند نکته اصلی اما در حاشیه:
۱- دوست مشتری و کاربر گرامی شما باید بدانید که سیلور کروم یک علم است و شما زمانی میتوانید
موفق باشید که تمام مراحل از تهیه دستگاه و مواد و آموزش را کاملا به صورت علمی و تخصصی دریافت کرده باشید.
۲_ ۸۰%موفقیت شما بستگی به نوع مواد و محلول شما دارد. به این صورت که مواد عرضه شده بعضا اصلا مواد و محلول کروم نیستند پس در خرید مواد بسیار بسیار بسیار زیاد باید دقت فرمایید.
۳- سرعت نشستن مواد بر روی سطح کیفیت، کروم بدست آمده ، عدم کدری و سیاهی پس از مدتی و در نهایت عدم پوسته شدن محصول از علائمی است که میتوانید کیفیت محصول را از این طریق بررسی نمائید. گاهی ممکن است شما یک پک مواد را دو برابر مواد دیگری خریداری نمایید اما آن پک میتوانید تا سه برابر بیشتر به شما سطح آبکاری کروم تحویل دهد پس حتما و حتما و حتما در خرید مواد دقت کنید.
۴- شما دستگاه را شاید از هر فروشنده یا تولید کننده ای بتوانید خرید کنید و با همه این دستگاهها می توانید فانتا کروم را انجام دهید اما کیفیت آبکاری شما متفاوت می شود بعنوان مثال عرض میکنم شما هم با یک خودرواز یک کمپانی کیا و یک خودرو از یک کمپانی بنز می توانید مسیری را بروید و به مقصد برسید اما کیفیت رسیدن به مقصد در این دو خودرو متفاوت است لذا توجه کنید. متاسفانه شرکتهای عرضه کننده و اشخاص حقیقی که وارد تجارت سیلورکروم داشتند از علم و تخصص کافی برخوردار نبوده و فقط به فکر درآمد زایی کوتاه مدت بودند و گاها با ارائه محصولات خلاف واقع کاربری در فانتا کروم ایجاد درآمدهای خیلی زیاد را کرده اند و عمدتا شما با یک تحقیق بسیار ساده متوجه خواهید شد که اکثرا از خرید دستگاه از فلان شرکت و یا شخص به شدت اظهار پشیمانی میکنند.
و دومین عامل بسیار مهم محلول های ارائه شده با عنوان محلول های سیلور کروم است که به هیچ وجه مرغوب نیست و این محلول ها مخصوص فانتا کروم نیستند.
در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به مشاوره با ما تماس بگیرید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *