خانه / دسته‌بندی نشده / فانتاکروم تک جزئی در ابعاد بزرگ

فانتاکروم تک جزئی در ابعاد بزرگ

با سلام و عرض ادب خدمت تمام عزیزان و بزرگواران
نکاتی که میخوام بهتون بگم صرف بر خود ستایی و عملکردمون در صنعت آبکاری مدرن(سیلورکروم)نیست فقط دستاوردهایی که داشتیم و تونستیم حداقل کاری برای این صنعت و افرادی که باعث ازرده خاطر احوالاتشون تو این صنعت شده بود رو برطرف کنیم و بتونیم حال خوبی رو بهشون بدیم.
در تمام این مدت که کار کردیم از سال ۹۲ فقط به فکر ارایه خدمات و تولیدات خاصی بودیم چون تمام ازمون خطاهارو از افرادی که وارد این صنعت شدن شنیدیم و تا جایی که تونستیم اونارو برطرف کنیم و شک نکنین تمام اینها به کمک شما بوده چون ما اول کار بودیم و از شکست شما تو این صنعت ناراحت و دل چرکین بودیم که چرا باید از این صنعت نو پا و پویا ضربه بخورن و تمام آمال ارزوهاشون بر باد بره.
تولیدات ما تماما بر اساس استانداردهای جهانی،کیفیت ،ماندگاری،صرفه جویی در وقت و هزینه،ارگونومی بدن،و محیط زیست که تماما اینارو مهندسین ما به بهترین نحو ممکن لحاظ کردن.
تولید دستگاه فانتاکروم تک جزئی به همراه مواد مورد استفاده آن دیگر مه گرفتی،سوختگی ،پوست پرتغالی شدن،ضخامت کم،مقاومت کم،براقیت کم،هدر رفت زیاد مواد و و و دیگر موارد رو نداره و تمام اینارو برطرف کردیم و از همه مهمتر تو ابعاد بزرگ به راحتی میتونین کار انجام بدین که تمام این نکات و مواردی رو که گفتم به محضر شما عزیزان که سرمایه های ما هستین قرار میدیم تا بتونین با خیال راحت و فراغ بال کار کنین و انشالله موفق باشین.
حرف زیاد هست که بگم ولی نمیخوام از حوصلتون خارج بشه ولی دنیای ابکاری مدرن دنیارو به چالش میکشیم اونم به کمک شما عزیزان ومشتریان گرامی.
به امید موفقیت و توفیق روز افزون
@iranabkari

https://www.instagram.com/iranabkari_chrome

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *